6.4 /10
56 Ocen

Oceń ten film:

Opis filmu
Film Wesele to polski dramat napisany i wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. W filmie wystąpią Agata Kulesza, Robert Więckiewicz, Michalina Łabacz, Mateusz Więcławek, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Chyra, Ryszard Ronczewski, Agata Turkot i Maria Sobocińska. Wesele Anno Domini w 2021 roku, grupa pijanych gości szalała w rytmie disco polo na parkiecie, druhny zaciekle rywalizowały w grze, ktoś nagrywał wideo z pozdrowieniami dla młodej pary. Wesele jak wiele osób, ale pod pozorem dobrej zabawy, mamy bolesną prawdę. Panna młoda w późnej ciąży jest zdeterminowana do emigracji, obserwując, jak wybryki męża stają się coraz bardziej niespokojne. Jej ojciec, lokalny biznesmen Rysiek, ma więcej zmartwień niż robienie zamieszania z powodu dzisiejszego ślubu córki. Interesy życia są nierozwiązane, a za tym stoi nie tylko dużo pieniędzy, ale także szczęście bliskich.

Wesele Cały Film Polski

Zaproszeni na uroczystość goście również pogorszyli sytuację, a wszystko to obserwował starszy w rodzinie Antoni Wilk.Gdy poznał miłość swojego życia, wrócił do dramatu sprzed wielu lat. . Z każdą minutą narastają emocje, budzą się najgłębsze uczucia, a burzliwe historie miłosne starych i nowych kochanków przenikają się nawzajem. Stopniowo zaciera się granica między przeszłością a teraźniejszością. Ujawniają się sekrety przeszłości, splecione z nieuniknionym wirem zła. Niewielu ludzi widzi więcej niż własną prawdę. Jeśli tak, to zwykle jest to ukryty strach przed konsekwencjami i ujawnieniem. Dawn odkryje, że bohater jest w innym stanie, stanie emocjonalnym i innym doświadczeniu.

Wesele Cały Film Polski

Jedno jest pewne – każdy musi sam poradzić sobie z kacem tego ślubu. Film Wesele to opowieść o miłości, która jest tak silna, że ​​przekracza granice narodowe, nie mieści się w ramach i jest silniejsza niż wszelkie przeszkody.