7.4 /10
56 Ocen

Oceń ten film:

Opis filmu

Chudy wie, że jego życiowym powołaniem jest opiekowanie się swoim dzieckiem, bez względu na to, czy jest nim Andy czy Bonnie. Kiedy nowa, ukochana zabawka Bonnie, wykonany własnoręcznie przez nią Sztuciek, pragnie wrócić do śmietnika, Chudy postanawia nauczyć go bycia zabawką. Chudy odbywa pełną przygód podróż w gronie starych i nowych przyjaciół oraz spotyka dawno nie widzianą przyjaciółkę Bou i przekonuje się, że zabawce łatwo się zagubić w prawdziwym świecie.

Toy Story 4 cały film po polsku

Kończy się pewien etap dziecięcej sielanki. Czas na świeże spojrzenie oraz nowe wizje dotyczące przyszłości, które jeszcze niedawno wydawały się być tak odległe. Toy Story 4 rzuca inne światło na przygody i historie zabawek przedstawione w poprzednich odsłonach ukochanej przez wszystkich serii. Produkcja studia Pixar w bardzo przystępny sposób pokazuje, że szczęście i niefrasobliwość nie są odgórnie przypisane do każdego małego dziecka. Za to każde z nich potrzebuje miłości i wsparcia, w szczególności w gorszych chwilach. Toy Story 4 niesie za sobą przesłanie ważne, nieprzewidywalne, jednocześnie idealnie uzupełniaja swoich poprzedników.

Tagi

Toy Story 4 cda ,Toy Story 4 netflix,Toy Story 4 2021 cały film,Toy Story 4 cały film Toy Story 4 gdzie obejrzeć,Toy Story 4 cda,Toy Story 4 (2021 cały film po polsku),Toy Story 4 Toy Story 4 film,Toy Story 4 lektor pl,Toy Story 4 cały film lektor pl,Toy Story 4 gdzie obejrzeć w polsce,Toy Story 4 napisy pl,Toy Story 4 cały film po polsku