6.1 /10
56 Ocen

Oceń ten film:

Opis filmu

Scooby-Doo! cały film cda

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. "Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Scooby-Doo! cały film cda

Film Scooby-Doo! to amerykańska komediowo-przygodowa animacja, za której reżyserię odpowiedzialny jest Tony Cervone, natomiast scenariusz do filmu animowanego napisali Kelly Fremon Craig i Adam Sztykiel. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli między innymi Jarosław Boberek, Grzegorz Małecki oraz Katarzyna Dąbrowska. Film animowany Scooby-Doo! pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby'ego i Kudłatego.

Tagi

Scooby-Doo! cda ,Scooby-Doo! netflix,Scooby-Doo! 2021 cały film,Scooby-Doo! cały film Scooby-Doo! gdzie obejrzeć,Scooby-Doo! cda, Scooby-Doo! (2021 cały film po polsku),Scooby-Doo! Scooby-Doo! film, Scooby-Doo! lektor pl,Scooby-Doo! cały film lektor pl, Scooby-Doo! 4 gdzie obejrzeć w polsce,Scooby-Doo! napisy pl,Scooby-Doo! cały film po polsku