Najciekawiej zapowiadające się filmy polskie 2022

Plany filmowe na 2022 r. wyglądają bardzo ciekawie jeśli chodzi o polskie kino. "Ja w ogóle nie lubię chodzić do kina. A szczególnie nie chodzę na filmy polskie". Cytat z filmu ”Rejs” z roku 1970. Prawda jest taka, że polskie kino nie jest takie złe. I choć chodzenie do kina może nie być wcale takie wspaniałe, istnieją inne sposoby na oglądanie filmów online np. u nas 😊

Polskie kino nie boi się dziś podejmować trudnych i kontrowersyjnych tematów, ale całkiem dobrze radzi sobie też w obszarach, w których rozrywka jest priorytetem. Choć niektórzy uważają, że polskie komedie i filmy sensacyjne są słabej jakości. Przedstawiamy kilkanaście gorących tytułów polskich filmów ,które zapowiadają się najciekawiej w roku 2022.

Film 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach (2022)

Bohaterowie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach film online powracają do akcji w kolejnej części! Pięć lat starsi, ale niekoniecznie bardziej dojrzali, faceci wciąż zmagają się z uczuciem wzajemnego uczucia i starają się znaleźć udaną karierę. Ich przygody trwają dalej, zaczynając nową pracę...

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach jest filmem zarówno zabawnym, jak i poruszającym. To historia każdego. Wygląda na to, że film jest uniwersalny i ludzie, którzy go obejrzą, coś przypiszą do siebie. Powiedzą: „Och, to moja historia, widziałem ją i przeżyłem”.

Jak pokochałam gangstera (2022)

Kontynuacja polskiego popularnego filmu Jak zostałem gangsterem Historia Prawdziwa cały film. Nikoś to facet o nienasyconym apetycie na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym sprowadzaniu samochodów do Polski. Ogromne pieniądze, budowanie imperium dealerów samochodowych i spektakularna ucieczka z więzienia... jego życie to nieustanna jazda bez przerw, a jego historia pokazuje, jak należy walczyć, aby móc pozostać sobą.

Nikos z filmu „Jak pokochałam gangstera” znany jest dla kobiet z uprzejmych manier. Kobiety, które się w nim zakochały, były nieświadome popełnionych przez niego okrutnych zbrodni lub po prostu nie chciały się do nich przyznać. Dla nich Nikos był uroczym strzelcem wyborowym i złodziejem samochodów, który wiedział, czego chce w życiu.

Chcielibyście sami obejrzeć filmy online i napisać własną opinie?

Gierek (2022)

Film biograficzny pt. „Gierek” ukaże się 21 stycznia 2022 roku. Praca opowiada historię Edwarda Gierka , I sekretarza KC PZPR. W rolę wcielił się aktor Michał Koterski. Wszyscy w Polsce znają nazwisko Gierek, ale niewielu zna stojącego za nim człowieka. Kim on był naprawdę? Jakie były jego marzenia, ambicje i pragnienia?

Edward Gierek to jedna z najważniejszych postaci XX-wiecznej Polski. Inspirację do stworzenia scenariusza czerpali z wielu źródeł, m.in. z relacji bankiera, który pożyczał pieniądze krajom bloku wschodniego, sekretarki obserwującej czasy Gierka u władzy ze środka aparatu władzy oraz wspomnień doradcy który pomógł Gierkowi wstrząsnąć i zmodernizować polską gospodarkę. Film online Gierek zapowiada się ciekawie i na pewno zachęci wielu kinomanów do obejrzenia tej produkcji.

Miłość, seks & pandemia (2022)

Choć filmy Patryka Vegi podejmują głośne i pozornie kontrowersyjne tematy, brakuje im prawdziwej treści i jakości. Jego najnowszy film opowiada widzom o płytkości związków opartych na seksie – temacie, który wydaje się sprzedawać w dzisiejszej kulturze. Wielu ludzi uważa ,że filmy Patryka Vegi to emocjonalnie puste filmy ,które nie są warte czasu ani pieniędzy. Jeśli Ty jednak masz inne zdanie i chcesz zobaczyć cały film Miłość, seks & pandemia nie widzimy nic przeciwko!

Chłopi (2022r)

Tej jesieni możemy zobaczyć kolejną współpracę polskiej animatorki Doroty Kobieli z brytyjskim producentem Hugh Welchmanem. Ich najnowsza praca, Twój Vincent film o Van Goghu, zdobyła nagrody na całym świecie i przyniosła reżyserowi nominację do Oscara. Tym razem opowiedzą historię powieści Władysława Reymonta Chłopi. Ten animowany klasyk będzie wykorzystywał tę samą technikę, co w Twoim Vincent – obrazy wykonane w całości ręcznie, inspirowane dziełami znanych malarzy, takich jak Józef Chełmoński czy Ferdynand Ruszczyc. Obrazy tego ostatniego inspirowane były doświadczeniami lekarza na wsi w Polsce.

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 (2022)

Między Kasią i profesorem Wolańskim rozkwita miłość. Babcia Solska marzy o ślubie swojego jedynego wnuka Zawady. Jednak jego dawna kochanka Bożenka utrudnia szczęście młodej Zawady. Profesor Wolański postanawia radykalnie zmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotra z Marlenką zakłóca niespodziewana wizyta matki za oceanem... A kilka kompromitujących zdjęć wywołuje prawdziwą lawinę wydarzeń z życia naszych bohaterów. Nadchodzi prawdziwy koniec świata czyli Kogel Mogel 4 ! Poprzednia część filmu miała miejsce w roku 2019. Pod tytułem Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 Cały film Online